PORSCHE DESIGN obchody:
NOVÝ BUTIK OBECNÍ DŮM
- U Prašné brány 2
- Tel.: +420 725 347 646
- email: porsche-design@partrade.cz
Otevírací doba: Po-Pá 10-18h
AKCE 1+1
vyberte si z naší akce a druhý produkt Porsche Design máte ZDARMA
- 20% SALE
od 9. února dočasně zlevňujeme parfémy a kosmetiku
- Úvod
- Módní oblečení a obuv
- Kalhoty
- Porsche Design Basic Chino Regular Fit Kalhoty klasický střih
Porsche Design Basic Chino Regular Fit Kalhoty klasický střih

- Popis
- Porsche Design Basic Chino Regular Fit Kalhoty klasický střihskladem u nás3 146 Kč2 600 Kč bez DPH
Nový pohled na klasiku: Nové Porsche Design Basic Chino kalhoty klasického srřihu jsou perfektním základem pro obchodní i neformální vzhled. Tyto pánské kalhoty jsou pro ty, kteří chtějí něco odlišného než úzký střih nebo uvolněné střih - prostě dokonale přizpůsobené, pohodlné a exkluzivní kalhoty. Měkká bavlněná elastanová tkanina nejen vyzařuje ležérní eleganci, ale je také velmi příjemná na dotek.
Dvě přední kapsy a zadní kapsy s dvojitým lemováním ,klasické detaily těchto chino kalhot. Nadčasová pánská móda, přetvořená pro moderní městský životní styl.
- Klasický střih
- Vintage akcenty
- Pro obchodní nebo ležérní styl
- Dvě přední kapsy
- Dvojitě obšité zadní kapsy
- Nýtovaná ikona PD vpředu
Materiál: 97% bavlna / 3% elastan, kapsa: 100% bavlna
Pokyny pro péčiPrajte samostatně 40 ° C. Nebělit. Nesušte v sušičce. Žehlička možná. Možné chemické čištění.
A new take on a classic: the new Porsche Design Basic Chino Regular Fit is the perfect essential for business and casual looks. This men’s chino is for those who want something different than a slim fit or a relaxed fit – just a perfectly tailored, comfortable and exclusive pair of pants. The soft, cotton elastane fabric not only exudes casual elegance, but is also extremely pleasant to the touch.
Two front pockets and jetted back pockets with darts and double piping add classic chino detailing. Timeless men’s fashion, remade for the modern urban lifestyle.
- Regular fit
- Vintage aesthetic
- For business or casual styles
- Two front pockets
- Jetted back pockets
- Riveted PD Icon at front
Material
shell: 97 % cotton/ 3 % elastane, pocketing: 100 % cotton
Care instructions
Machine wash 40°C seperately. Do not bleach. Do not tumble dry. Iron possible. Dry-cleaning possible.