Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. 50Y

50 LET DESIGNU PORSCHE

NAŠE HISTORIE JE HISTORIÍ ČASU A DUCHA DOBY.

 50 let Porsche Design znamená pět desetiletí překypujících vášní, inovacemi a ikonami. K našemu výročí se nejen hrdě ohlížíme za naším dědictvím, ale také mu vdechneme nový život s 50Y Anniversary Collection. Těšte se na rok plný zajímavých postřehů, exkluzivních akcí, limitovaných edicí produktů a připravte se na inspiraci další kapitolou našeho příběhu.

Velkolepé nové edice k výročí značky

U příležitosti našeho 50. výročí vracíme ikonické sportovní vozy zpět do ulic – a náš první chronograf zpět na vaše zápěstí. Chronograph 1 - 1972 Limited Edition je nová limitovaná edice originálu z roku 1972. Porsche 911 S 2.4 Targa z roku 1972 se také vrací jako jednorázové – restaurované Porsche Classic v úzké spolupráci s Porsche Design.

Zároveň bude Porsche 911 Edition 50 Years Porsche Design vydáno také v limitované edici pouhých 750 kusů. Výhradně k dispozici majitelům této limitované edice sportovního vozu, vydáváme také Chronograph 1 – 911 Edition 50Y Porsche Design – hodinky nerozlučně spojené s vozidlem prostřednictvím čísla limitované edice.

Píšeme historii

DOBRÝ DESIGN JE NAVŽDY

Svými „desaterem“ pro Porsche Design formuloval F.A. Porsche – implicitně i explicitně – standard pro vytváření nadčasového designu. Tento přístup přinesl nespočet produktů, které zůstávají stejně svěží a inovativní, jako byly v den jejich uvedení na trh. 

Produkty k 50. výročí Porsche ->

BUDOUCNOST ZAČÍNÁ NYNÍ

Porsche Design od svých počátků znamená precizně navržené, funkční produkty nejvyšší kvality.

Produkty k 50. výročí Porsche ->

DOBRÝ DESIGN JE FUNKČNÍ

Každý den naši designéři přicházejí se stovkami nových nápadů, ale jen jeden se nakonec dostane do Porsche Design Shops jako plnohodnotný produkt.

Produkty k 50. výročí Porsche ->

 

POZNEJTE SVÉ KOŘENY

Počátky Porsche Design vycházejí z tehdejší doby. Na chronografu I z roku 1972 FA Porsche představilo svou myšlenku dobrého designu: funkčnost a konzistenci prostřednictvím efektivního designu. Tento design vycházel z Porsche 911 a představoval revoluci. Přístup ke kombinaci designu a funkce jako kontrastu zůstává rysem obou značek i dnes – v konečném důsledku mají stejné kořeny.

Produkty k 50. výročí Porsche ->

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NEWSLETTERU
Děkujeme Vám za Váš zájem o značku Porsche Design. Jsme velice šťastni, že Vás můžeme informovat o nejnovějších produktech, exklusivních událostí a Porsche Design slevových akcí jak v našich obchodech, tak i na e-shopu. Pokud si přejete být součástí života Porsche Design pak prosíme vyplňte Vaši emailovou adresu a klikněte na Přihlásit se.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz